مراسم ختم قران عظیم‌الشان به منظور اتحاف دعا به ورح پاک شهدای حوادث اخیر به ویژه شهادت ضیأالرحمن ودان در تصدی ملی محافظت عامه برگزار گردید.

در مراسم فاتحه شهید ضیأالرحمن ودان آمر اسبق مطبوعات تصدی ملی محافظت عامه و همکاران آن،رئیس عمومی تصدی ملی محافظت عامه مل پاسوال خوشحال سعادت ضمن ابراز تسلیت به خانواده و نزدیکان آن؛ شهید ودان را یک شخصیت وطن دوست، صادق و متعهد به منافع ملی خواند.وی آفزود که نبود شهید ودان ضایعه بزرگ برای کشور است.

آقای سعادت در سخنان اش از جلالتمآب رئیس جمهور محمداشرف غني ابراز امتنان کرد که برای فامیل شهید ودان پیشنهاد یک باب اپارتمان را منظور نمودند.

متعاقباً سمونوال محمدقیس څرگند رئیس دفتر تصدی ملی محافظت عامه پیام محترم امرالله صالح معاون اول جمهوری اسلامی افغانستان را به خوانش گرفت؛ آقای صالح در پیام خویش ضمن ابراز تسلیت به خانواده عزتمند و نزدیکان شهید ودان، وی را یک شهید باهمت، باشهامت و باعزت خطاب نموده، افزود: «به شمول خودم از سوی کارمندان میثاق امنیتی به شما اطمینان می دهم که نهادهای مسوول در گرفتاری دشمنان شهید باغیرت ضیأ ودان از ته دل و به گونه خستگی ناپذیر تلاش خواهد نمود و ماموریت سپرده شده را به گونه درست انجام خواهد داد.

این مراسم بعد از ختم قران عظیم الشان و اتحاف دعا به روح شهیدای حوادث اخیر خاتمه یافت.